Здравейте,
искам да работя в МВР и харесвам гранична полиция и жандармерия.
Не съм сигурен кое да избера.
Какво точно върши жандармерист, освен че охранява на протести ?
Жандармеристът върши всеки ден различна работа -протести, охрана на места и др. Или има в жандамерията различни хора за различните неща като охрана на ключови обекти, размирици, контрол, обиск?
Граничен полицаи - какво точно се налага за върши ? Знам, че има зелена граница, на митниците, летища, в градовете.
Всички вършат различни неща. Какви са различните видове? Като кандидатствам никъде не е казано какъв ще бъдеш.
Зелена граница какво извършват? Виждал съм да стоят на оградата. Зимата как стоят там?


