Кой,къде е служил (За казармата)

Re: Кой,къде е служил (За казармата)

Мнениеот veskovg » 03 Окт 2018, 21:10

veskovg написа:под.72360 Джебел 1986 до 1988 накрая малко като милиционер в районното в Крумовград

Началник Щаб викахме му щабара Капитан Юнчев, командира на трета рота Урко капитан Стоев най ВЕЛИКИЯ, после беше Делю вълкъ - капитан Велев, първа рота първи взвод лейтенанта Узунов сега мисля че е некакъв в Пазарджик .
veskovg
 
Мнения: 7
Регистриран на: 17 Дек 2008, 20:31

Re: Кой,къде е служил (За казармата)

Мнениеот Anunak76 » 18 Дек 2018, 23:04

Здравей . Бях в Джебел 95-97 г. Имаш ли координати на Делю вълкъ. Тогава беше капитан и стана майор . Стори ми се , че го "мернах" в София . А Мянков май отиде в Нови Пазар . За сестра Кисиова от "бациларника" знаеш ли нещо ? В Пловдив ли се премести ? За Делю вълкъ бях - "хващаш бика за рогата" . В 72345 бях при "Врабеца" , но на "Злия" му бях забелка.... Ако има някой школник дето е бил в Джебел 95-97 год и е ползвал "услугите" ми за отпуска срещу бележки за кръв да пише на стария "бацил" дето спаси поделението от дизентерия . El_ninio@abv.bg
Anunak76
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Дек 2018, 22:38

Re: Кой,къде е служил (За казармата)

Мнениеот Tuman » 12 Май 2019, 17:48

Аз също служих в под.72 360 гр.Джебел 91-92г
Tuman
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Сеп 2015, 11:50

Re: Кой,къде е служил (За казармата)

Мнениеот albi » 02 Сеп 2019, 15:39

Лошо Свинаров, лошооо .. няма казарма ..няма мъже, включително вече и в полициятА .
albi
 
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Фев 2009, 20:46

Re: Кой,къде е служил (За казармата)

Мнениеот Xtrime7 » 23 Ное 2024, 23:40

Наобрански център в с.Щръклево Русенско 1999г.
1999г.Юни месец разпределен в Поморие-Бургас ВВС,не помня в момента номерана поделението.
Xtrime7
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Ное 2024, 23:33

Re: Кой,къде е служил (За казармата)

Мнениеот albi » 29 Яну 2026, 12:42

ШУМКАРА написа:И аз като mago de oz съм служил в с.ЧЕРНОМОРЕЦ в ПВО под. мисля че беше 26 720 но доста преди него 82-84 г.В началото на службата бях на школа в БАЛЧИК от 05 до 09.1982г.

Шумкар заедно сме били аз се уволних на 29.01.1983 г Бяндов ,,дизелист,, ако искаш обадимисе 0876437970.
albi
 
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Фев 2009, 20:46

Re: Кой,къде е служил (За казармата)

Мнениеот albi » 10 Фев 2026, 11:15

Шумкар грешка в тел.номер ето актуалния 0876163940.
albi
 
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Фев 2009, 20:46

Предишна

Назад към Теми и преброявания по групи от МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron