от KTV » 04 Сеп 2017, 04:13
Поклон на всички загинали служители на МВР по повод служебните им задължения. Няма нищо по-лошо от това да загубиш нечий близък човек, без значение дали е приятел или роднина.В крайна сметка най-много страдат близките на покойния. Яд ме е да чета и да гледам как се подиграват с полицаите не само в България, а в целия свят. Всички те си имат собствени проблеми, собствени семейства. Най-ужасното нещо което може да се случи на всеки служител на МВР, е когато прекрачи прага на собствения му дом, облечен в тъмно синя униформа и повече не се върне, оставяйки жената и децата му.