като новак в този форум,моля за извинение ако въпросът ми звучи...странно
Тази година завършвам бакалавър..информационни технологии! Харесаната от мен специалнос е Криминология,уча в НБУ и ще продължа и тази специалност там. Та...въпроса е следният-имам ли шанс за развитие в системата с този магистър? Или само ще изгубя двете години на вятъра? Ще съм благодарен на всякъкво инфо от първа ръка!


