Почивни бази на МВР

Re: Почивни бази на МВР

Мнениеот dsuzunov » 10 Мар 2009, 09:36

Относно почивните станции имам поглед върху 2-3 от тях.

Във Велинград съм ходил 2-3 пъти с карта и 5-6 пъти в почивните дни,по 2 дни.
Базата е много хубава с минерална вода по стаите,телевизори с кабелна TV.
Храната е поносима,за непретенциозни и с изтънчени стомаси.
Има барче в самата станция,но не го препоръчвам...заведения,бол в града.
Персоналът е винаги на услугите на почиващите.

В Долна баня съм ходил преди повече от 10 години.
Базата е на около 3 км. от Долна баня,в планината и е идеално место за усамотяване.
Нямам наблюдения върху състоянието и в момента

Стрелча е в не дотам добро състояние...и станцията и самия град.
Единственото хубаво нещо там е басейна с минерална вода.
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот elen_ » 10 Мар 2009, 12:57

почивни бази????? голям смях. аз съм 23 г. в системата,картите при нас идват последни,щото (по заслужилите-от горе) вече са ги заели,и то за хубавите месеци. а ние с плануваните отпуски(още през декември)-никакъв шанс.вятър работа.
elen_

Мнениеот kotarak » 10 Мар 2009, 16:53

elen_ написа:почивни бази????? голям смях. аз съм 23 г. в системата,картите при нас идват последни,щото (по заслужилите-от горе) вече са ги заели,и то за хубавите месеци. а ние с плануваните отпуски(още през декември)-никакъв шанс.вятър работа.

..............И като дойдат са 3 или 4 и вече заети от някой си началник или негов човек!!! :evil:
Учредител и член на СД 86 ГПУ Крумовград, учредител и член на РУП Карлово; http://www.vbox7.com/play:c953d39e - аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца...
Аватар
kotarak

Мнениеот dobrii » 12 Мар 2009, 21:13

Да а при нас идват писмата вече като е минал крайнят срок за записване и само си ги четем.
dobrii

Мнениеот DJOKO » 12 Мар 2009, 22:57

Колеги ако някой има тел за връзка на базата във Велинград нека ми пише на ЛС
“Една власт не се е предала, докато не е предала своята агентура.”
DJOKO

Мнениеот slowdown » 12 Мар 2009, 23:16

Завиждам на тези които са се уредили. Аз успях за толкова години само веднъж да се вредя последната смяна. По принцип при нас най хубавите смени се дават на бивши пенсионирани началници.
Просто искам да съм бял човек
Аватар
slowdown

Мнениеот CrimeLab » 13 Мар 2009, 11:18

Колеги натискайте и си търсете което ви се полага!
Телефона на Велинград го имах ,но не можах да го намеря.Пак ще го потърся и ще го напиша тук всички да го имат.На Костенец това което ми го дадоха там е: градски 07144 5329,МВР 8541.Слагам снимки от Костенец правени януари 2008 с молба към всички колеги , който ходи някъде да прави подобни.Когато се посъберат ще ги обединя в един файл-каталог(надявам се това да стане преди да ги закрият базите).И аз за 9 години съм ходил 2 пъти общо на почивка и един път по път във Велинград , но не се отказвам да натискам пък каквото стане.
П.П.
По нататък в темата ,може да пишем и за някакви алтернативни възможности.Във други станции ,частни квартири ,при колеги и т.н.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
CrimeLab

Мнениеот dsuzunov » 13 Мар 2009, 14:32

slowdown написа:Завиждам на тези които са се уредили. Аз успях за толкова години само веднъж да се вредя последната смяна. По принцип при нас най хубавите смени се дават на бивши пенсионирани началници.

Нали ти пратих телефоните на Велинград на ЛС ?
А иначе,за останалите колеги:
Почивен дом МВР гр. Велинград:
Градският тел.е 035952557
Тел по МВР няма.
Връзката е чрез РУ МВР Велинград. Дежурния в РУ ще ви свърже.
Димитър Узунов - Пловдив
Аватар
dsuzunov

Мнениеот erendil » 13 Мар 2009, 19:27

ШУМКАРА написа:Затова трябва и при нас да стане като в Румъния премахване на всички бази към МВР и осигуряване на определена сума по време на отпуск позволяваща на служителя да почива където си избере.Определено ще е по добре за всички нас ,защото до ден днешен никой не е направил сметка какви средства изтичат към тези бази както и навсякъде в МВР, просто каца без дъно....... ;)

+1 :!: :!:ТОЧНО И ИЗЧЕРПАТЕЛНО :!: ВСИЧКО ДРУГО Е МЕКО КАЗАНО ДРЕБНАВО. НЕЩО КАТО "БАШ МАЙСТОРА НА МОРЕ" :lol:
ИНАЧЕ И АЗ ВЕДНЪЖ СБЪРКАХ, НО НИКОГА ВЕЧЕ...
erendil

Мнениеот Spartak » 30 Мар 2009, 11:06

Колеги, работя в МВР от 199..г.Вече две години ползвам карта за море от МВР без никакви проблеми.Преди месец бях 2 дни в Долна Баня.Навсякъде е прилично като условия.Ако не ни ги откраднат/ има такива слухове/ не е зле.
ПРАВИ КАКВОТО ТРЯБВА, ДА СТАВА КАКВОТО ЩЕ !!!
Аватар
Spartak

Мнениеот hanzarova » 17 Апр 2009, 16:19

Мислех да почивам през юни в почивната станция на Горна баня,но ми обясниха,че е в ремонт.Питам се дали има връзка с това,че отдават под наем базите на МВР :?: :!: Ако някой е ходил с деца на планина :P моля да ми препоръча подходящо за тях :idea: спокойно,тихо,приятно местенце 8-)
hanzarova

Мнениеот hanzarova » 17 Апр 2009, 16:57

Мога да споделя впечатленията си от санаториума в Хисар,макар и да не са съвсем актуални.Почивахме семейно две седмици там в края на октомври-началото на ноември 2001г.СТУД :!: Не беше дошъл сезона на парното,е младоженци бяхме още-топлихме се :lol:Базата е относително добра. Първата седмица кухнята беше много добра,а следващата :? Няколко заведенийца работеха за тези,който не искаха да пазят станцията :roll: Но за сметка на това процедурите,които направих, дадоха ефект и до ден днешен,не са ми се обаждали болежките :P Моят съвет е към тези,които имат проблеми с бъбреците,да си направят профилактика в Хисар. И в никакъв случай не пийте от чешмата вода,макар че е минерална.
hanzarova

Мнениеот СИГМА12 » 17 Апр 2009, 19:15

Здравейте,от 2 години ходя на почивка в базите на мвр(и аз ,като колегата ,писал по-рано се чудя,защо чак сега се усетих).Нямам никакви връзки,но безпроблемно си взимам карта,може би причината е,че искам да почивам на планина.
По-миналата година бях на Боровец,базата бива,има къде да се ходи.През 2008 бях във Велинград,като база-има ремонтирани стаи,има и стари,каквото ти се падне(на мен ми се падна стара,на колегата -ремонтирана),но самата база е в града до циганска махала,изобщо може да се приеме,че целия град е циганска махала,не мисля да отида пак там някога.
Ясен Филев-СПС-ОД-МВР-Варна.
Аватар
СИГМА12

Мнениеот KULINE » 19 Апр 2009, 18:54

[quote="hanzarova"]Мислех да почивам през юни в почивната станция на Горна баня,но ми обясниха,че е в ремонт.Питам се дали има връзка с това,че отдават под наем базите на МВР :?: :!: Ако някой е ходил с деца на планина :P моля да ми препоръча подходящо за тях :idea: спокойно,тихо,приятно местенце 8-)[/quote

Това което желаеш можеш да го откриеш в Стрелча
KULINE

Мнениеот osata » 19 Апр 2009, 20:47

СИГМА12 написа:Здравейте,от 2 години ходя на почивка в базите на мвр(и аз ,като колегата ,писал по-рано се чудя,защо чак сега се усетих).Нямам никакви връзки,но безпроблемно си взимам карта,може би причината е,че искам да почивам на планина.
По-миналата година бях на Боровец,базата бива,има къде да се ходи.През 2008 бях във Велинград,като база-има ремонтирани стаи,има и стари,каквото ти се падне(на мен ми се падна стара,на колегата -ремонтирана),но самата база е в града до циганска махала,изобщо може да се приеме,че целия град е циганска махала,не мисля да отида пак там някога.

В тази връзка я ме посъветвайте - смятам да опитма за Велинград, и ак остане единия ден да отскоча до Гърция, дето се казва да видя Бяло море и обратно. Но, за тази цел предварително трябва да си оставя картата, като по тази логика не мога да си нося и оръжието... е как звучи - полицай без карта и оръжие, но полицай :lol:
http://www.vbox7.com/play:c953d39e - аз сам си избрах тази съдба вечната черна овца

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
Аватар
osata

Мнениеот 4engeto » 19 Апр 2009, 21:24

В тази връзка я ме посъветвайте - смятам да опитма за Велинград, и ак остане единия ден да отскоча до Гърция, дето се казва да видя Бяло море и обратно. Но, за тази цел предварително трябва да си оставя картата, като по тази логика не мога да си нося и оръжието... е как звучи - полицай без карта и оръжие, но полицай :lol:[/quote]
Ако след Велинград решиш да ходиш за маслини, мини през Г.Делчев, пътя ти е от тук. Има къде да оставиш всичко, повярвай ми в Гърция няма да ти са необходими. Опцията важи за всички колеги, може да разчитате ще помогна на всеки който има нужда, нали за това сме колеги. Пишете ми и на лична ако е необходимо, за уточняване на подробности а и да ви дам тел. за връзка.
Димитър Попов- РУ на МВР Гоце Делчев.
ПОЛИЦАИТЕ НЕ СМЕ УБИЙЦИ !
Аватар
4engeto

Мнениеот TARTEI » 26 Апр 2009, 16:25

ЗАБРАВИХМЕ ТЕМАТА ....АЙДЕ СТИГА РАБОТА ДА ПОЧИВАМЕ МАЛКО
ЩЯХМЕ ДА УСПЕЕМ АКО БЯХМЕ ЕДИННИ
TARTEI

ПредишнаСледваща

Назад към Архив